OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY NA
TEL.Č.: +420 721 912 655
NEBO OSOBNĚ NA RECEPCI!


facebook
ilustrační obrázek
AKTUALITY | O NÁS | SLUŽBY | GALERIE | MÉDIA | PTÁTE SE | KONTAKT

NEPŘEHLÉDNĚTE:

O SPOLEČNOSTI

Vítejte na stránkách společnosti PROline BODY spol. s r.o., která se může stát vaším skutečným odrazovým můstkem na cestě za krásnější a pevnější postavou, potažmo za zdravějším a radostnějším životem.

Dokážete-li na některou z následujících otázek odpovědět kladně, pak vám rozhodně máme co nabídnout!

Jsem spokojena se svou postavou?
Chci se cítit atraktivnější? Chci být zdravější?
Chci více sebeúcty? Chci být aktivnější? Chci si více užívat života?

Studio Příbram Studio Příbram

Historie a současnost

První salon společnosti PROline BODY spol. s r.o. byl otevřen v roce 2002 v Příbrami. Chtěli jsme se zaměřit na ty ženy, které mají problémy s váhou a postavou a chtějí na ní pracovat bez větší námahy. K tomuto účelu nám nejlépe vyhovovala norská metoda bailine...

Protože jsme měli stále více spokojených klientek a zájem o metodu bailine byl veliký, otevřely jsme postupně v roce 2005 další studio v Brně (osamostatnilo se od roku 2015), v roce 2006 v Plzni (osamostatnilo se v roce 2010) a v roce 2014 také v Praze (samostatné od roku 2017). V současné době tak provozujeme pouze salon v Příbrami a plně se soustředíme především na rozšíření nabídky služeb a celkový komfort.

Studio Příbram Studio Příbram

Metoda bailine tak už dávno není to jediné a hlavní, s čím se v našich salonech můžete setkat. Nabízíme celou řadu dalších služby, s jejichž pomocí se stanete svěžejší, vyrovnanější a krásnější. Jsou to například přístrojová lymfatická drenáž Vacupress, Lymfoven, ultrazvuková kavitace (neboli bezbolestná či neinvazivní liposukce), kryolipolýza, kryoelektroforéza, ruční lymfatické masáže, klasické sportovní a rekondiční masáže, speciální masáže (medová, lávovými kameny, atd.) či kosmetické zábaly. Více se o jednotlivých službách dozvíte pod odkazy v menu v pravém sloupci stránky.

Kromě výše zmíněného společnost Proline-body spol. s r.o. od konce roku 2010 provozuje také FIT STUDIO K2HIKING, zaměřené na "Indoor Walking" aktivitu využívající speciálních trenažérů.

fit studio K2 Příbram fit studio K2 Příbram

V roce 2010 bylo studio v Příbrami kompletně zrekonstruováno, aby mohlo nabídnout našim klientkám/klientům ještě komfortnější a příjemnější prostředí.

Slavnostní otevření salónu po rekonstrukci v roce 2010

slavnostní otevření po rekontrukci slavnostní otevření po rekontrukci slavnostní otevření po rekontrukci slavnostní otevření po rekontrukci slavnostní otevření po rekontrukci slavnostní otevření po rekontrukci

^^ zpět nahoru

Přijímáme poukazy:

poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka
banner
banner
TOPlist
© 2011 - 2018: PROline BODY spol. s r.o.
design by MoniAK