OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY NA
TEL.Č.: +420 721 912 655
NEBO OSOBNĚ NA RECEPCI!


facebook
ilustrační obrázek
AKTUALITY | O NÁS | SLUŽBY | GALERIE | MÉDIA | PTÁTE SE | KONTAKT

NEPŘEHLÉDNĚTE:

STUDIO PROline BODY PŘÍBRAM

Studio PROline BODY Příbram nabízí ve svých atraktivních prostorách celou škálu tělu i duši prospěšných služeb:

Studio Příbram Studio Příbram

Bailine

Jedna z nejúspěšnějších a nejúčinnějších metod boje s přebytečnými kily a celulitidou, jejíž princip spočívá v počítačově řízených elektrických simulátorech, které působí na svaly stejně, jako kdybychom intenzivně cvičily.

Termokryolipolýza

Další pokroková technologie v oblasti formování postavy. K boji proti tukovým buňkám užívá střídavých teplot, což se ukázalo jako mnohem efektivnější a zároveň je to i šetrné k okolním tkáním, které aplikací této metody netrpí.

Kryoelektroforéza

Flexibilní neinvazivní metoda ošetření pleti užívaná k odstranění celé škály problémů, mezi které patří vrásky, akné, nepravidelná pigmentace, tzv. "růžovka", citlivá pleť, atd. Využívá technologii řízeného zmrazení tukových buněk, které vede k odumření "špatných" buněk a jejich vyloučení z těla ven.

Kryolipolýza

Zatím snad nejúčinnější a nejšetrnější metoda péče o pleť a předěvším odstranění tukových buněk s trvalým efektem. Využívá technologii řízeného zmrazení tukových buněk, které vede k jejich definitivnímu odumření a vyloučení z těla ven.

Vacupress

Novinka na českém trhu. Vakuová masáž užívaná především pro odstranění tělesného tuku, vyhlazení kůže, a tedy pro boj s nepěknou celulitidou. Velmi vhodná též v návaznosti na moderní kavitační ultrazvukovou (bezbolestnou neinvazivní) liposukci.

Lymfoven

Lymfoven čili tlaková drenáž využívá možností speciálního profesionálního přístroje určeného pro léčbu celulitidy, lymfatických otoků, žilní nedostatečnosti, unavených, těžkých nohou či rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin.

bailine lymfoven

Ultrazvuková kavitace

Kavitace je známá také jako liposukce bez skalpelu nebo bezbolestná liposukce. Jde o revoluční řešení odbourávání tukových polštářků neinvazivní bezpečnou formou, a to s využitím ultrazvuku. Vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií (18 - 75 let).

Lymfatické ruční masáže

Speciální masáž určená k rozpohybování lymfatického systému, který je nedílnou součástí systému imunitního a podílí se tedy významně na celkovém zdravotním i psychickém stavu každého z nás. Velmi vhodná též v návaznosti na moderní kavitační ultrazvukovou (bezbolestnou neinvazivní) liposukci.

Havajská masáž LOMI LOMI

Tradiční havajská masáž LOMI LOMI pocházející z Havajských ostrovů je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Jedinečné skloubení technik a pohybu maséra přináší dokonalou relaxaci a uvolnění.

Masáž lávovými kameny

Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Představte si příjemné teplo pravých lávových kamenů, spojené s vůní speciálního oleje a dotykem terapeuta. Kameny, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

Masáže

Celé spektrum klasických a regeneračních masáží s využitím aromaterapie.

Zábaly

Kosmetická metoda využívaná při tvarování postavy. Výborný doplněk k různým masážím.


^^ zpět nahoru

Přijímáme poukazy:

poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka
banner
banner
TOPlist
© 2011 - 2018: PROline BODY spol. s r.o.
design by MoniAK