OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY NA
TEL.Č.: +420 721 912 655
NEBO OSOBNĚ NA RECEPCI!


facebook
ilustrační obrázek
AKTUALITY | O NÁS | SLUŽBY | GALERIE | MÉDIA | PTÁTE SE | KONTAKT

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEHTOVÁ MODELÁŽ, PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS, VIZÁŽISTKA

Novinkou v sortimentu našich služeb jsou nejrůznější zkrášlující procedury zajišťované Studiem Šárky Procházkové.

Nehtová modeláž značkou Expanails

ilustrační obrázek

Klasická manikúra a japonská manikúra P-SHINE

Prodloužení a zahuštění řas značkou Emporio Lashes

Jedná se o unikátní metodu aplikace "řasa na řasu". Lze dosáhnout přirozeného i extravagantního vzhledu. Aplikace je bezbolestná a trvá cca 90 minut. Doplnění je doporučováno cca po 2 - 4 týdnech.

ilustrační obrázek

Líčení na akce a poradenství v líčení

Nalíčíme Vás na svatbu, maturitní ples, focení, aj. Poskytujeme také profesionální poradenství v líčení.

Lepení kamínku Swarovski na zuby

Dejte svému úsměvu šmrnc pomocí třpytivého šperku. Za přibližně 20 minut Vám naprosto bezbolestně pomůžeme vykouzlit ještě krásnější a zářivější úsměv, než na jaký jsou Vaši blízcí zvyklí. Na výběr je z mnoha barev krystalků. Kamínek vydrží 1 - 3 měsíce.

ilustrační obrázek

Lidé si dnes krášlí snad kde co. Vyjímkou nejsou ani zuby. Základem toho, abyste si mohli dát aplikovat na zub okrasný šperk, tzv. kamínek, je, mít krásné zdravé a bílé zuby. Ústní hygiena je to nejhlavnější, co by nás mělo zajímat.

Jak kamínky na zuby vypadají?
Nabídka ozdob zahrnuje nejrůznější barvy, tvary, materiály. Nejlépe na zubech vypadají kamínky z dílny Swarowski, jelikož jsou broušené a vytváří tak krásné odlesky.

Co udělat před aplikací zubního kamínku?
Při konzultaci se zubní instrumentářkou si zvolíte klenot i zub, na který má být kamínek nalepen. Pak se zhodnotí stav Vašeho zubu. Nejčastěji se aplikuje na horní dvojku, a v případě, že je zub poškozen, může se doporučit upevnit klenot i na jiný zub.

Jak aplikace zubních kamínků probíhá?
Kamínek se nalepuje na zub, pomocí speciálního šetrného dentálního lepidla. Jedná se o bezbolestný zákrok, zcela bez poškození zubní skloviny. Dentální kamínek je na zvolené místo nalepen adhezivní technikou. K aplikaci jsou použity krystaly z dentálních kamínků, nebo dentální krystaly Swarowski o velikosti 1,8 mm, s možností výběru z velké škály barev. Celý zákrok obvykle netrvá déle než 15 minut.

Můžeme si kamínek nalepit svépomocí doma?
Jak si již sami správně myslíte, bohužel toto možné není. Nalepení zubního šperku (kamínku) provádí specialista. Zubní sklovina se musí přichystat (naleptat) a poté se aplikuje speciální kompozitní materiál, do kterého se upevní šperk.. A jistě nemusím připomínat, že při této metodě je na důležitá také sterilita a pečlivost. Proto si normální člověk doma toto provést nemůže.

Jak dlouho kamínek vydrží?
To, jak dlouho vydrží šperk na Vašem zubu, záleží na několika různých faktorech, např. na namáhání ozdobeného zubu a péči o něj, ale i na umístění šperku a složení slin, atd. V každém případě by měl vydržet nejméně 2 měsíce, mnohdy však bude Váš úsměv zdobit déle než rok. Pokud se dentální klenot předčasně uvolní, je možné jej do měsíce po aplikaci reklamovat a žádat o nové nalepení.

Jak se zubní kamínek odstraňuje?
Tak, jak si rádi zubní kamínek necháváme aplikovat, tak zase na druhou stranu nastane někdy chvíle, kdy jej potřebujeme odstranit. Odstranění kamínku je velmi jednoduché a opět je nutné, aby tento zákrok prováděl odborník.

Pro koho je zubní šperk vhodný?
Dentální šperky jsou vhodné, dá se říci, pro kohokoli. Nelze je aplikovat na nemocné či poškozené zuby. Jejich aplikace není vhodná pouze pro děti. Dětské zoubky jsou velmi citlivé a, i když zubní kamínky a jejich aplikace zubní sklovinu ani zub nijak nepoškozují, pro děti jsou tyto kamínky nevhodné.

Co bychom mohli dodat o zubních kamíncích na úplný závěr?
Tyto kamínky jsou zcela neškodné a úžasné. Ještě do nedávna byly módním hitem, který rozšířily zejména filmové a jiné populární hvězdy. Dnes již tomu tak není. Ti z nás, kteří se rádi ukazují a mají rádi, když jsou středem pozornosti, si je určitě rádi nechají aplikovat.

^^ zpět nahoru


Kde nás najdete?

Studio se nachází na adrese Husova 351 v Příbrami, naproti OD Kaufland. V případě zájmu se objednejte na telefonním čísle +420 723 690 137.


Zvětšit mapu

^^ zpět nahoru


Interiér Studia Šárky Procházkové

studio Příbram studio Příbram studio Příbram

^^ zpět nahoru


Ceník vizážistických služeb

Ceník péče o nehty

SLUŽBA CENA
nové nehty zn. Expanails 600,-
doplnění nehtů zn. Expanails 400,- až 500,-
klasická manikúra 100,-
japonská manikúra P-SHINE 100,-

Ceník prodloužení a zahuštění řas zn. Emporio Lashes

SLUŽBA CENA
nová aplikace 1.500,-
doplnění 400,- až 500,-

Ceník líčení

SLUŽBA CENA
líčení na akce
(svatby, maturitní plesy, focení, aj.)
500,-

Ceník lepení kamínků Swarovski na zuby

SLUŽBA CENA
1 kamínek 350,-

^^ zpět nahoru


Přijímáme poukazy:

poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka
banner
banner
TOPlist
© 2011 - 2018: PROline BODY spol. s r.o.
design by MoniAK