OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY NA
TEL.Č.: +420 721 912 655
NEBO OSOBNĚ NA RECEPCI!


facebook
ilustrační obrázek
AKTUALITY | O NÁS | SLUŽBY | GALERIE | MÉDIA | PTÁTE SE | KONTAKT

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PTÁTE SE - NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Na této stránce naleznete odpovědi na dotazy, které se nejčastěji objevují v naší e-mailové schránce.


Jak se objednat na první návštěvu do studia?

Objednávat se lze pouze telefonicky nebo osobně přímo ve studiu, které chcete navštívit. Stačí zavolat nebo přijít a sjednat s asistentkami vhodný volný termín.


Jak lze u Vás platit?

Přijímáme hotovost, platbu na fakturu, flexi pasy a benefity.


Co je to bailine?

Podrobnosti o tom, co je to bailine a jak funguje, naleznete zde.


Kolik potřebuji terapií, když vážím ...kg, měřím ...cm a je mi ...let?

Na tyto otázky se velmi těžko odpovídá. Nejlepší je udělat si hodinu čas a objednat se na PRVNÍ a BEZPLATNOU návštěvu, při které asistentky provedou celkovou analýzu postavy a počítač už určí, kolik terapií byste měla mít, abyste docílila ideální postavy.


Jak často chodit na terapie bailine?

Chodí se 2krát až 3krát týdně a terapie trvá 45 minut.


Kdy a jak se platí terapie bailine nebo další služby?

První návštěva bailine je zdarma. Na jejím základě se sama rozhodnete, kolik terapií chcete absolvovat, takže první platba vás čeká až při další návštěvě. Platit můžete hotově nebo na fakturu či poukázkami flexipassy. Ceníky všech našich služeb naleznete v pravém menu po výběru studia v Příbrami nebo Brně.


Za jak dlouho jsou vidět výsledky a jak se projeví?

U každé klientky je to individuální, ale většinou jsou znatelné úbytky na objemech už po pěti terapiích. Po deseti terapiích bývají úbytky 3 - 6 cm.


Má pro mě bailine terapie smysl, když je mi xx let?

Věk vůbec není rozhodující. Záleží jen na nás samotných, jak dlouho chceme zůstat atraktivní, jestli jsme ochotny se sebou něco udělat, pracovat na své postavě a zda chceme být samy se sebou spokojeny!!


Jsou pro bailine nějaká zdravotní omezení?

Metoda bailine není vhodná pro osoby s implantáty (kardiostimulátor, umělé klouby, endoprotéza), těžší srdeční vadou, velmi vysokým krevním tlakem, neléčenou epilepsií, při akutním zánětu žil a nedoporučuje se ani v těhotenství.


Mohu se objednat na terapii bailine, když kojím?

Kojení není pro terapii bailine žádnou překážkou.


Budete otevírat další studia bailine v tom a tom městě?

Další nová studia se v současné době otevřít nechystáme.


Co je to Termokryolipolýza?

Podrobnosti o tom, co je to termokryolipolýza a jak funguje, naleznete zde.


U podtlakové kryolipolýzy je ošetření břicha rozděleno do dvou partií, jak je to u vás?

Je to úplně jiná metoda. U podtlakové hlavy se ošetřuje jen malá část. Na dolní část břicha potřebujete např. 2 nasátí = 2 poukazy. U destiček je toto možno ošetřit jednorázově = využijete tedy jen jeden poukaz. Někdy se stane, že zákazníkovi na břicho vejdou jen dvě destičky a zbylé dvě se přiloží na jiné místo, např. boky, zákazník je pak příjemně překvapen. Je to dáno právě variabilitou přikládaných destiček.


Je termokryolipolýza stejně účinná jako nasátí, u přístrojů, které pracují s daleko nižší teplotou?

Je stejně účinná, přestože pracovní teploty jsou tak rozdílné. U nás v salonu byli zákazníci, kteří absolvovali oba typy ošetření a toto nám potvrdili osobně. Lékařské certifikace přístroje pak toto jednoznačně potvrzují.


Kolik partií je možno ošetřit při jedná aplikaci?

V zásadě lze ošetřit tři partie, ale je to dáno množstvím tuku, který chce zákazník odstranit. Úplně nejčastěji se volí dvě patrie a delší časová aplikace. Na menší tukové vrstvy máme v našem salonu jiné specializované přístroje. Díky tomu, že přístroj pracuje s destičkami a ne s podtlakovou hlavou, je zde daleko větší variabilita možností přiložení na různé části těla.


Je aplikace nepříjemná?

Zákazníci aplikaci hodnotí jako příjemnou proceduru a po jejím ukončení jsou překvapeni jak jsou ošetřovaná místa promrzlá, když po celou dobu aplikace cítí naopak příjemné prohřívání.


Co je to Vacupress?

Podrobnosti o tom, co je to vacupress a jak funguje, naleznete zde.


Jaký je rozdíl mezi malým a velkým vacupressem?

Malý vacupress trvá 1/2 hodiny. Velký vacupress trvá 1 hodinu.


Co je to Lymfoven?

Lymfoven je přístrojová tlaková drenáž pro léčbu celulitidy, lymfatických otoků, žilní nedostatečnosti, unavených, těžkých nohou či rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin. Podrobnosti o tom, co je to Lymfoven a jak funguje, naleznete zde.


Pro koho je procedura Lymfoven určena?

Přístrojová komprese je vhodná nejen jako léčba celulitidy, lymfatických otoků, žilní nedostatečnosti, unavených, těžkých nohou či rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin, ale i jako preventivní terapie u lidí, kteří při svém zaměstnání dlouhodobě sedí nebo naopak stojí.


Co je to kavitace?

Kavitace je známá také jako liposukce bez skalpelu. Je to moderní, bezbolestná a vysoce účinná alternativa klasické liposukci. jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Podrobnosti o tom, co přesně kavitace obnáší, naleznete zde.


Pro koho je ultrazvuková kavitace/bezbolestná liposukce vhodná?

Kavitace je vhodná pro osoby, které si přejí vylepšit svoji postavu, aniž by se chtěly uchýlit k chirurgickému zákroku. Určena je pro ženy i muže všech věkových kategorií (18 - 75 let). Více viz sekce kavitace.


Má ultrazvuková kavitace/bezbolestná liposukce nějaké vedlejší účinky?

Ošetření je všeobecně velmi dobře snášeno. Pokožka však může v ošetřovaných partiích krátkodobě lehce zarudnout a být zahřátá.


Má ultrazvuková kavitace zdravotní omezení?

Ultrazvuková kavitace se nedoporučuje osobám s vážnými srdečními onemocněními, po transplantacích a s bypassem, dále osobám se záněty a infekčními onemocněními v místech ošetření; kovovými náhradami v ošetřovaných partiích; cévními poruchami a arteosklerózou; vysokým léčeným cholesterolem; trombózou a nebo trombo flebitidou; při vážných onemocněních jater a ledvin; při těhotenství; pokud berete léky proti srážlivosti krve a při poruchách metabolismu.


Co je to lymfatická masáž a k čemu je dobrá?

Podrobnosti o tom, co je to lymfatická masáž a jak může vašemu zdraví prospět, nalezntete zde.


Jsou pro lymfatické masáže nějaká zdravotní omezení?

Lymfatická masáž není vhodná pro osoby s implantáty, těžší srdeční vadou, velmi vysokým krevním tlakem a nedoporučuje se ani v těhotenství.


^^ zpět nahoru

Kontaktní formulář

Nenašli jste odpověď na své otázky ohledně našich služeb v rubrice "PTÁTE SE"? Anebo máte nějaký jiný dotaz? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře.
POZOR! FORMULÁŘ NESLOUŽÍ K OBJEDNÁVÁNÍ SLUŽEB!

Vaše jméno:

Kontaktní e-mail:

Váš dotaz nebo vzkaz:

Kontrolní otázka, kolik je čtyři + tři? (výsledek zapište slovy)


^^ zpět nahoru

Přijímáme poukazy:

poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka
banner
banner
TOPlist
© 2011 - 2018: PROline BODY spol. s r.o.
design by MoniAK